RENAULT, VOLVO, FORD,  SCANIA, DAF, MERCEDES BENZ, DODGE, BMC, MACK, HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır, Kamyon, Kamyonet ve Otomobilinizin, 7/24 Mobil ekibimizle, elektrik bakım – onarımını yapıyoruz.

 • AKÜ KONTROLÜ VE DEĞİŞİMİ: 
 • Akünüzün kontrolünün her 30.000 km’de ya da 2 senede bir yaptırın.
 • Mevsim değişikliklerinin neden olduğu arızaları önlemek için akünüzün yaz ve kış mevsimi öncesinde kontrolünün yaptırın.
 • Her sabah, aracınızı çalıştırmadan önce 4 ile 5 saniye süresince farları yakın. Bu durum akünüzü marşa enerji temin etmesi için hazırlayacaktır. Böylelikle akünüzü daha uzun süre korumuş olacaksınız.

EŞEL TİCARET – OTOMOTİV TIR VE KAMYON TAMİR SERVİSİ

 • Klima Bakım ve Onarımı: Klima, sıcak ya da soğuk havadan çok daha fazlasıdır. Buğunun etkin olarak önlenmesi, havanın temizlenmesi, sıcaklığın istediğiniz gibi ayarlanması gibi otomobilinizde önemli bir rolü vardır.
 1. Kabinde soğutma veya ısınmanın etkinliğinde bir azalma fark ediyorsanız
 2. Kullanımı sırasında alerji sorunları (hapşırma, öksürük, tahriş) yaşıyorsanız
 3. Kabine kötü ko
 4. Camlar üzerinde buğu kalıyorsa

Şayet bu işaretlerden herhangi birini fark ederseniz, servisimizde klimanızın kontrolünü yaptırınız.

 • Alternatörün Bakımı ve Şarj Kontrolü
 • Sigorta ve Rölelerin Kontrolü

  KAYSERİ TAKOGRAF
  EŞEL TİCARET
 • Marş Motoru Kontrolü

Eşel Ticaret, Otomotiv Yol Yardım olarak bizlere 0532 559 96 21 – 0352 326 44 26 nolu iletişim numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda Eşel Ticaret, Otomotiv Yol Yardımı sizlerin hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarınızın onarımına ihtiyaç duyduğunuzda, 1 saat içerisinde size ulaşıyor ve önce araç başında arızayı çözmeye çalışıyoruz. Böylece arızalı aracınız mümkün olan en kısa süre içerisinde, tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraşıyoruz.

Araç başında yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servise alınıp arızasının giderilmesi konularında sizinleyiz. İletişim numaralarımızı aradığınızda uzmanlarımız her zaman yardıma hazır. Gerekli durumlarda ise en yakın acil servis aracımız size yönlendirilir. Daha sonra ise acil servis merkezimizde, arızalı aracınızın onarımı ve bakımı yapılarak, tekrar sağlam şekilde trafiğe çıkması sağlanır.

× BİZE YAZIN